سوالات متدوال

 1. در شتاب‌دهنده شهاب چه اتفاقی می‌افتد؟

  در شهاب ما به دنبال حمایت از استارتاپ‌ها و کسب و کار های فعال در حوزه آب  و انرژی هستیم  و از ایده‌های خلاقانه در 8 حوزه فعالیت شهاب، به صورت کامل حمایت می‌کنیم.

 2. هدف شتاب‌دهنده شهاب چیست؟

  ما در این مجوعه به صاحبان وایده‌ها و استارتاپ‌ها کمک می کنیم تا در حوزه انرژی و آب، بتوانند تعریف صحیح و نمونه اولیه مناسبی از کالا و خدماتی که قصد نوآوری در آن را دارند ارائه دهند و آنها را مورد حمایت قرار می‌دهیم.

 3. مزیت شهاب نسبت به دیگر شتاب‌دهنده ها در چیست؟

  شهاب با کادری مجرب از منتور‌های فعال در حوزه مدیریت و صنعت تا حد بسیار زیادی از استارتاپ‌ها و ایده‌ها حمایت می‌کند. در شهاب 25 شرکت تابعه وزارت نفت و نیرو حضور دارند و در صورت پذیرش ایده امکان برقراری ارتباط با با این شرکت ها و همکاری مشترک برای استارتاپ‌ها وچود خواهد داشت.

 4. چند درصد از سهام شرکت ها به شتاب‌دهنده شهاب تعلق می‌گیرد؟

  شهاب در شروع دوره حمایتی با دریافت 10 درصد از سهام شرکت تمامی امکانات مورد نیاز استارتاپ را در اختیار استارتاپ‌ها قرار می دهد.

 5. جذب در شتاب‌دهنده شهاب چه مدت زمانی طول می‌کشد؟

   دوره شتا‌بدهی در شهاب، یک دوره 200 روزه است که شامل شش مرحله رشد می‌باشد.

 6. میزان سرمایه‌ای که در اختیار هر استارتاپ قرار می‌گیرد چه مقدار است؟

  در شهاب با توجه به برآورد هزینه پروژه و کشش مالی طرح از ایدده حمایت می‌گردد و سقف سرمایه گذاری روی طرحح را کیفیت و بازدهی آن تعیین می کند.

 7. خدماتی که شتاب‌دهنده شهاب در اختیار سرمایه‌گذاران می‌گذارد چه مواردی است؟

  محل استقرار، لوازم اداری، لوازم ارتباطی مثل تلفن و اینترنت، مشاوره و هدایت و شتاب دادن به تبدیل ایده به کسب و کار، تأمین نیروی کار ستادی و جذب سرمایه گذار و …

With Icons
 1. شماره تماس

  051-38434143

 2. اینستاگرام

  @shahabac

 3. تلگرام

  @shahabac

  سبد خرید